„Šiauliai“ ir „Granitas“ sužaidė lygiosiomis

Šiauliuose LFF „Druskininkų Hermio“ taurės rungtynės baigėsi „Šiaulių“ ir „Klaipėdos Granito“ lygiosiomis 1:1 (0:1).

Pirmajame kėlinyje dominavo klaipėdiečiai. Po greitos kontraatakos prieš du „Šiaulių“ gynėjus iššoko net trys Klaipėdos klubo žaidėjai. Aikštės centre su kamuoliu buvęs R. Poškus perdavė kamuolį į baudos aikštelę įkirtusiam E. Mastianicai, kuris 34 minutę ir pelnė pirmąjį įvartį.

Prasidėjus antrajam kėliniui, šturmuoti priešininkų vartus aktyviau pradėjo ir aikštės šeimininkai. Tačiau visus šiauliečių bandymus sėkmingai atremdavo vartininkas M. Gintalas.

70 minutę D. Medžiaušis išlygino rezultatą – puolėjas nestipriai, bet taikliai kamuolį pasiuntė į apatinį klaipėdiečių vartų kampą.

Atsakomosios varžybos vyks Klaipėdoje lapkričio 6 dieną.