Tarptautiniame turnyre sužibėjo Baltarusijos karatistai

Kaune vykusiame XI tarptautiniame šotokan karatė turnyre „Tigro kelias“ lygių nebuvo Baltarusijos sportininkams. Radviliškio karatė klubo „Rytų kovotojas“ karatistai jame pelnė 11 medalių, Šiaulių klubo „Empi do“ atstovai – 9, „Saulės“ sportininkai – 4.

Laima AGANAUSKIENĖ

alaima@skrastas.lt

Didžiausiame Baltijos šalyse šotokan karatė turnyre, kuriame dėl apdovanojimų varžėsi vaikai, jauniai ir jaunimas, dalyvavo 27 komandos iš Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Šaliai atstovavo 16 komandų, trys – iš Šiaulių apskrities. Varžyboms teisėjavo 50 teisėjų.

Geriausiai iš visų pasirodė komanda BFSK iš Baltarusijos, Minsko miesto. Jos sportininkai iškovojo 17 aukso, 11 sidabro ir 15 bronzos medalių ir pelnė pirmąją komandinę vietą.

Antra buvo taip pat Minsko komanda „Legion“, pelniusi 13 aukso, 4 sidabro ir 9 bronzos medalius.

Trečia pagal surinktų taškų skaičių – Kauno komanda „Era“ (5 aukso, 9 sidabro ir 13 bronzos medalių).

Turnyre dalyvavusio Radviliškio karatė klubo ''Rytų kovotojas" sportininkai, treniruojami Ernesto Mončausko, Aivaro Vasiliausko ir Ričardo Mačiunsko, parsivežė 11 apdovanojimų (1 aukso, 6 sidabro ir 4 bronzos medalius).

Individualioje kata rungtyje Matas Laukys iškovojo pirmąją, Gabrielė Jankūnaitė, Simona Labenskaitė, Paulina Aleksiūnaitė ir Matas Krūgelis – antrąsias vietas.

Individualioje kumitė rungtyje antrąsias vietas iškovojo Gabrielė Jankūnaitė ir Mantas Apraničius, trečiąsias – Simona Labenskaitė, Anetė Norvaišaitė, Nedas Galvanauskas ir Meda Valiukaitė.

Turnyro čempionais tapo ir du Šiaulių „Saulės“ klubo karatistai – Benas Banevičius (individuali kata rungtis) ir Rokas Banevičius (kumitė rungtis) bei vienas klubo „Empi do“ auklėtinis – Lukas Šemetas (kata rungtis).

Radviliškio „Rytų kovotojas“ turnyrino komandų lentelėje buvo tryliktas, Šiaulių „Saulė“ – dvylikta, „Empi do“ – šešiolikti.

Asmeninės nuotr.

LAIMĖJIMAI: XI tarptautiniame šotokan karatė turnyre „Tigro kelias“ radviliškiečiai iš „Rytų kovotojo“ klubo iškovojo 11 medalių.