Asociatyvi nuotrauka
Smogė į galvą ir kitas kūno vietas
Praėjusio šeštadienio vakaras liūdnai baigėsi 1984-aisiais ir 1986-aisiais gimusiems broliams iš Labardžių – vyrai buvo „paauklėti“ į namus atvykusios trijulės.

Kaip pirmadienį „Žemaičiui“ aiškino Rietavo policijos komisariato vyresnysis tyrėjas Aurimas Puidokas, iš pradžių tarp 1986-aisiais gimusio labardiškio ir vėliau jo bei jo brolio skriaudikais tapusių asmenų – 1999-aisiaisi ir 1993-aisiais gimusių Klaipėdos rajono gyventojų bei 1990-aisiais gimusio Telšių rajono gyventojo – kilo konfliktas telefonu.

Paskambinę vyrai, kurie, kaip vėliau paaiškėjo, – 1986-aisiais gimusio labardiškio bendradarbiai, grasino atvykti ir jį „paauklėti“. Kaip netruko paaišėti, trijulė ne šiaip grasinimais mėtėsi, o išties atvyko į Labardžius.

Kaip matyti iš pirminės policijos informacijos, vėlų šeštadienio vakarą į Rietavo savivaldybėje esantį kaimą juos atvežė kitas asmuo. Esą kol neblaivi trijulė „svečiavosi“ labardiškio namuose, vairuotojas kantriai laukė autobusų stotelėje.

A. Puidoko teigimu, atvykę asmenys brolius daužė elektrinio piemens kuoliukais. Prieš tai ramiai vakarojusius brolius, kurie taip pat buvo neblaivūs, atvykėliai kuoliukais trankė į įvairias kūno vietas, tačiau rimtų sužalojimų, pasak pareigūno, nukentėjusieji nepatyrė.

Broliai policijai, kurią po nemalonaus trijulės apsilankymo iškvietė jų sesuo, aiškino, jog nekviesti svečiai juos ėmė daužyti vos pravėrę duris. Smogė į galvą ir kitas kūno vietas. Sumušti giminaičiai buvo perduoti medikams, o mušeikos uždaryti į areštinę.

Tiesa, pareigūnams atvykus, jų labardiškio namuose jau nebuvo – asmenys pastebėti Labardžių autobusų stotelėje, ten jie ir buvo sulaikyti. 1999-aisiais gimusiam mušeikai nustatytas 2,65 promilės girtumas, šešiais metais vyresnis jo sėbras į alkotesterį pripūtė 1,37, trečiasis bendras – 1,25 promilės.

Dėl šio įvykio policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.