Kanale nuskendo moteris

Rūtos LAU­RI­NAI­TIENĖS nuo­trau­ka
Spėlio­ja­ma, kad mo­te­ris į van­denį įkri­to su­ne­ga­la­vu­si
Antradienį Plungėje, Lentpjūvės gatvėje, ties 2-uoju namu esančiame kanale nuskendo moteris. Iš vandens ją ištraukė aplinkinių daugiabučių namų gyventojai. Nelaimėlę bandė gaivinti ir policijos pareigūnai, ir ugniagesiai, ir medikai, deja, nesėkmingai.

Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Mykolas Pronckus „Žemaičiui“ sakė, kad atvykus ugniagesiams gelbėtojams 1946 metais gimusi moteris jau buvo ištraukta. Esą ją ištraukę kaimynai plungiškę pamatė ne skęstant, o jau plūduriuojant ant vandens.

Pasak viršininko, moteris gyveno netoliese. Ką ji veikė prie kanalo, kol kas neaišku. „Gal kokį daržiuką šalia turėjo, mat vietiniai tą kanalo dalį yra prasiplatinę ir pritaikę laistyti daržams“, – spėliojo M. Pronckus.

Nieko daugiau apie įvykį pasakyti negalėjo ir Plungės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkė Ingrida Juškaitė. Tik užsiminė, jog skenduolės artimieji kalbėję, kad moteris tą dieną jautėsi blogai. Tad gali būti, kad į kanalą ji įkrito sušlubavus sveikatai.

Tą patį patvirtino ir prie kaimyninių daugiabučių namų sutikta moteris. Anot jos, gretimame name gyvenusi kaimynė jau dieną prieš tai jautėsi blogai. Esą jai, blogai pasijutusiai, grįžti į savo butą tuomet padėję kiti kaimynai, mat gyveno viena. Jie moterį laiptais kone užvilkę. Todėl sutiktoji sakė mananti, jog visai galėjo būti, kad ir dabar nelaimė įvyko senutei sunegalavus.

„Pati, nors gyvenu visai šalia, apie skenduolę sužinojau tik kai čia sulėkė policija, gaisrininkai ir greitoji. Girdėjau kalbant, kad ji vandeny rasta aukštielninka, tad gal į kanalą įkrito susitrenkusi galvą. O ėjusi ji ten pasisemti vandens. Ta vieta negili – gylis per laistytuvą. Iš to kanalo mes savo daržus laistom, esam medinius laiptelius prieiti pasidarę.“

Iš tiesų pats kanalas negilus. Vieta, kurioje nuskendo moteris, kiek gilesnė – bus gal iki kelių ar vos daugiau. Tad įprastinėmis sąlygomis čia nuskęsti vargu ar įmanoma.

Mirties priežastis paaiškės policijai atlikus ikiteisminį tyrimą.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.