Plungės pareigūnai toliau rodo pavyzdį

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotrauka
T. Laučys, pastebėjęs pavojingai manevruojantį automobilį, apie tai pranešė kolegoms. Jie netrukus sustabdė neblaivų ir teisės vairuoti neturintį vyrą
Neseniai rašėme apie Plungės rajono Policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiąjį tyrėją Raimondą Aponkų, kuris savo darbo nepamiršta net ir ne tarnybos metu. Per atostogas pareigūnas sustabdė neblaivų vairuotoją, taip užkirsdamas kelią galimai nelaimei. Sekmadienį Plungės pareigūnai vėl pasižymėjo. Šįkart ne tarnybos metu pavyzdingai pasielgė Veiklos skyriaus tyrėjas Tomas Laučys.

Pavojingai keliu Mažeikiai–Plungė–Tauragė manevruojantis „Ford Galaxy“ šio pareigūno dėmesį atkreipė sekmadienio vakarą, apie 18.50 val. Apie įtarimų sukėlusią mašiną tyrėjas nedelsdamas informavo savo kolegas. Kol šie atvyko į nurodytą vietą, T. Laučys palaikė su jais ryšį, pranešdamas, kas vyksta, kur link juda „Ford Galaxy“.

Netrukus policijos ekipažas fordą sustabdė. Pareigūnams jis įkliuvo jau Plungėje, Žaltakalnio gatvėje. Paaiškėjo, kad T. Laučio įtarimai – pagrįsti. Prie mašinos vairo sėdėjo neblaivus vairuotojas. 1995-aisiais gimusiam vyrui nustatytas vienos promilės girtumas.

Bet tai – dar ne viskas. Netruko išlįsti ir tai, kad pareigūno dėmesį patraukusio automobilio vairuotojas – be teisių, o pats fordas nustatyta tvarka neįregistruotas. Akivaizdu, kad dėl to vyras turės rimtų nemalonumų.