Naudingos biuro prekės, apie kurias tikriausiai nepagalvojote

Foto: Pexels.com
Visi žinome tokias prekes, kaip stalai, kėdės, lentynos, aplankai, spausdintuvai – jos yra būtinos kiekviename biure. Tačiau biuro darbuotojai dažnai taip susitelkia į savo darbą, kad pamiršta apie įvairius aksesuarus, kurie gali paversti darbą dar lengvesniu ir produktyvesniu. Būtent tokios biuro prekės mus domina šiandien – įdomios, naudingos ir smagios.

Pieštuko prailgintojas

Tikriausiai neteko girdėti apie tokį daiktą, kaip pieštuko prailgintojas. Šis daiktas labai panašus į tą, kuriuos mėgdavo dėdės rūkant cigaretes – pieštukas yra įstatomas į reguliuojamo diametro vamzdelį su padailinta rankenėle. Taigi, tai ne tik praktiškas, bet ir stilingas daiktas, kuris leis jums sunaudoti pieštukus iki pat trintuko.

Moderni rašymo mašinėlė

Nors šiandien kompiuteriai ir internetas valdo viską, tai neprivertė prarasti simpatijos klasiškoms technologijoms, kaip, pavyzdžiui, rašymo mašinėlė. Šiandien galima įsigyti tokį prietaisą, kaip „Freewrite“ – tai klasikinės rašymo mašinėlės modernizavimas. Rašymui įmontuota mechaninė klaviatūra, o tekstas rodomas nedideliame ekranėlyje. Negana to, straipsnius galima išsaugoti „debesyje“, todėl tai smagus būdas rašymą paversti dar įdomesniu.

Knyga – seifas

Turbūt ne kartą filmuose teko matyti, kaip įvairios brangenybės yra slepiamos knygose išpjautose erdvėse. Tai galite padaryti ir jūs, tačiau tam, kad nereikėtų gadinti jau turimos knygos, galite įsigyti „netikrą“ knygą, kurios viduje yra paruošta tvarkinga vieta jūsų telefonui, piniginei arba unikaliam tušinukui, kurio labai pavydi jūsų bendradarbiai. Tik atminkite – niekas negali žinoti apie šią slėptuvę!

Ausų kištukai

Atsibodo visą dieną sėdėti su ausinėmis ir klausytis muzikos, kuri blaško ne mažiau nei kolegų keliamas triukšmas? Jums būtinai reikia išbandyti ausų kištukus, kurie dažniausiai yra pagaminti iš lėtai besiplečiančios medžiagos ir puikiai prisitaiko prie ausies kanalo formų. Taip darbe galėsite mėgautis visiška tyla ir kitų rūpesčius palikti jiems.

Svarbiausios biuro prekės vienoje vietoje

Vis dėlto, jeigu šiuo metu kaip tik ieškote įvairių biuro prekių, siūlome apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt. Čia siūlomos biuro prekės patenkins visus elementarius biuro poreikius – nuo pieštukų ir sąvaržėlių iki stalų ir spintų.

 

 

 

Foto: Pexels.com

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.