Paaiškėjo, kas vadovaus Žemaičių Kalvarijos seniūnijai

Vlado GAUDIEŠIAUS nuotr.
Išrinkta Žemaičių Kalvarijos seniūnijos vadovė
Praėjusią savaitę įvyko paskutinis atrankos Žemaičių Kalvarijos seniūno pareigoms eiti etapas. Po jo pranešta, kad vadovauti šiai seniūnijai pasirinkta kalvariškė Dovilė Brasaitė.

„Žemaitis“ rašė, kad konkursas į nuo vasaros pradžios laisvą Žemaičių Kalvarijos seniūno kėdę buvo paskelbtas dar rugsėjį. Spalio pradžioje pranešta, kad sulaukta net 9-ių kandidatų paraiškų. Valstybės tarnybos departamentui patikrinus, ar visi kandidatai atitinka iškeltus reikalavimus, keturi iš jų atkrito.

Dėl nežinomų priežasčių vienas kandidatas pasitraukė savo noru, tad toliau atrankoje dalyvavo keturi asmenys. Galiausiai po kito atrankos etapo – pokalbio su komisija – liko varžytis tik du kandidatai, tačiau vienas iš jų praėjusią savaitę paskirtu laiku neprisijungė prie nuotolinio pokalbio su Savivaldybės administracijos direktoriumi Mindaugu Kaunu.

Dar sykį pabendravęs su antrąja kandidate, jau minėta kalvariške D. Brasaite, kitą dieną administracijos direktorius sakė pasiūlęs jai užimti Žemaičių Kalvarijos seniūno pareigas.

„Beliko sulaukti, kol ji galės atsisveikinti su savo dabartine darbotvarke ir imtis šių naujų pareigų“, – teigė M. Kaunas.

D. Brasaitė, gimusi 1988 metais, bus viena jauniausių tarp Plungės rajono seniūnų. Moteris iki tol dirbo pardavimų vadybininke įmonėje „Litspringas“, o dabar jai teks nelengva užduotis pakeisti vasarą netikėtai Anapilin iškeliavusį buvusį ilgametį Žemaičių Kalvarijos seniūną Liudą Gricių.