Pagerbti geriausi mokiniai bei jų mokytojai

Se­na­mies­čio mo­kyk­los nuo­trau­ka
Tarp bend­ro­jo la­vi­ni­mo mo­kyklų dau­giau­sia ap­do­va­no­jimų su­si­šlavė Se­na­mies­čio mo­kyk­los moks­lei­viai ir jų pe­da­go­gai
Antradienį Žemaičių dailės muziejuje, Plungėje, surengtos iškilmės, kurių metu piniginėmis premijomis apdovanoti aukštų rezultatų įvairiose olimpiadose pasiekę mūsų rajono moksleiviai. Žinoma, pagerbti ir sėkmingai mokslų keliu juos vedantys pedagogai.

Premijas Plungės rajono savivaldybės mokslo rėmimo programos lėšų skirstymo komisija skyrė įvertinusi mokyklų pateiktas paraiškas. Buvo vertinti moksleiviai, kurie aukštų rezultatų pasiekė ne tik regioninėse ir nacionalinėse, bet ir tarptautinėse olimpiadose ar konkursuose. Premijoms šiemet skirta 5 240 eurų.

Tarp apdovanotųjų – gausus būrys Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos ugdytinių: Matas Stabingis, Paulina Šatkauskaitė, Elijus Danilevičius, Juozas Jucius, Lukas Vasiliauskas, Ugnė Kungytė, Viltė Daukantaitė, Amanda Narkutė, Erlandas Gricius, vokalinės grupė „Drugys“, bigbendo nariai bei šokėjos. Pagerbti ir šių jaunųjų talentų mokytojai: Aliona Alminienė, Laima Jundulienė, Artūras Urniežius, Irena Urbonienė, Lina Balbošiovienė, Aida Brazdeikienė ir Loreta Vaitkutė.

Premijos pasiekė ir penkis Platelių meno mokyklos moksleivius bei jų mokytojus. Piniginės dovanos už puikius pasiekimus sulaukė Linos Ruginienės auklėtiniai Rūta Ruginytė, Oresta Astrauskaitė ir Dovydas Džiogelis bei Andriaus Beržonskio mokomi Živilė Kerpauskaitė ir Adomas Draukšas.

Tarp bendrojo lavinimo mokyklų daugiausia apdovanojimų susišlavė Senamiesčio mokykla. Premijomis dar didesniems pasiekimams moksluose paskatinta šios mokyklos moksleivė Aurėja Vaitilavičiūtė ir jos mokytoja Irutė Šimkuvienė, Pijus Piekus ir jį mokanti Kristina Vaškelevičienė, Ignas Kijaninas ir sėkmingai mokslų keliu jį vedanti Regina Guščienė, Ugnė Grumblytė kartu su mokytoja Vanda Makauskiene, Akvilė Duoblytė ir jos mokytoja Irena Stonkienė, Ernestas Lukšas ir Jokūbas Paulikas kartu su mokytoja Rūta Paulikiene bei Ema Buivydaitė ir ją mokanti Aldona Bieliauskienė.

Premijos sulaukė ir Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos moksleivis Antanas Karalius bei jo mokytoja Jurgita Pakarklienė, taip pat – Saulė Račkelytė, kuri žinių bagažą kraunasi Kulių gimnazijoje. Žinoma, pagerbta ir jos mokytoja Jolanta Pieškuvienė.

Dar kelios premijos iškeliavo į Plungės „Saulės“ gimnazijos mokinių bei pedagogų „kišenes“. Jos įteiktos mokytojams Sigitai Žilinskienei ir Daliai Daukšienei bei jų ugdytiniui Rokui Kleibai, Žymantui Petreikiui ir jo mokytojai Jolantai Mažuknei bei Adomui Gedvilui ir jį mokančiai Ingridai Tamošauskienei.

Aukštais pasiekimais olimpiadose ir konkursuose stebinančius moksleivius bei tinkama linkme juos nukreipiančius pedagogus, neskaičiuojančius savo laiko dirbant su vaikais, pasveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistai.