Parduotas buvęs Šateikių seniūnijos pastatas

Jur­gi­tos NAG­LIENĖS nuo­trau­ka
Bu­vu­sios Ša­tei­kių se­niū­ni­jos pa­statą įsi­gi­jo bel­gas
Plungės rajono savivaldybės administracija skelbia, kad pagaliau pavyko parduoti buvusį Šateikių seniūnijos pastatą. Jį įsigijo užsienio pilietis. Kam pritaikys, kol kas nežinoma.

Pirkėjo statiniui, ištuštėjusiam po to, kai seniūnija išsikėlė į kitas patalpas, ieškota dvejus metus. Ne sykį skelbtas pastato pardavimo aukcionas, tačiau rimčiau susidomėjusiųjų vis neatsirasdavo. Tik praėjusį balandį vykęs elektroninis aukcionas pagaliau buvo sėkmingas.

1987 metais pastatytas statinys, kurio plotas – per 300 kv. metrų, parduotas už 13,8 tūkst. eurų. Tiesa, dalis patalpų pirmame aukšte priklauso Lietuvos paštui, dar keli kabinetai pagal panaudos sutartį yra patikėti naudotis Plungės sveikatos centrui (juose veikia kaimo ambulatorija), tad pirkėjas kartu su statiniu perėmė ir minėtąją sutartį, kuri galios iki 2023 metų.

Ne ką daugiau apie Savivaldybės sudarytą pastato pardavimo sandėrį sakė žinantis ir Šateikių seniūnas Zigmantas Strumyla. Jis buvo susitikęs su pirkėjo atstovu iš Mažeikių, perdavė jam pastato raktus. O pats pirkėjas esą – belgas.

„Sprendžiant pagal pavardę – ne lietuvių kilmės. Atstovo klausiau, kam ketinama pritaikyti pastatą, tai išgirdau, kad lyg gyvens čia, lyg sandėliuos kažką. Pats pirkėjas atskristi apžiūrėti naujojo pirkinio, kol sienos dėl karantino uždarytos, negali, tad žinau tik tiek, kiek išgirdau iš to mažeikiškio“, – kalbėjo seniūnas.

O paklaustas, ar numano, kam belgui prireikė administracinės paskirties patalpų Šateikiuose, su kuriais nesieja jokie giminystės ar verslo ryšiai, seniūnas atsakė neturintis jokio supratimo.

„Tas pastatas savotiškai gražus. Sutvarkius jį šiuolaikiškai, pakeitus paskirtį, galima būtų ir gyventi ar kokią veiklą vystyt. Maža ką“, – pridūrė Z. Strumyla.