„Ar tai – miesto priežiūra?“

Skai­ty­to­jo nuo­trau­ka
„Ra­gu­vilė“ šį plotą nu­pjau­ti su­vėla­vo, todėl da­bar žolę turės iš­vež­ti
Šito klausė į „Žemaičio“ redakciją paskambinęs plungiškis, pasipiktinęs, kaip mieste šienaujami žalieji plotai. Esą nušienavus pievą (tokios aukštos žolės veja jau nepavadinsi), žolė palikta pūti, ir niekam dėl to galvos neskauda. Viena iš skambinusiojo minėtų vietų – A. Jucio gatvėje kažkada buvusi futbolo aikštelė, bet esą tokių vaizdų mieste galima išvysti ir daugiau.

„Žemaičio“ skaitytojas aiškino skambinantis tiesiai į redakciją, o ne į seniūniją, mat tokių problemų šios vadovė nė neimanti į galvą. O juk jas kažkaip išspręsti reikia.

„Darykit ką nors, negi niekam nerūpi?“ – pyko vyriškis.

Kad jokio dėl nesugrėbtos žolės pasipiktinusio gyventojo skambučio nesulaukė, patvirtino ir Plungės miesto seniūnė Dangirutė Jurkuvienė.

„Niekas man neskambino. Bet kaip tik važinėjam po miestą ir žvalgomės, kas kur padaryta ir kaip padaryta“, – aiškino seniūnė.

Ji sutiko, kad ši problema neišgalvota – žaliuosius plotus mieste šienaujanti UAB „Raguvilė“ iš tiesų kai kur suvėlavo nupjauti žolę, todėl nebeišėjo jos susmulkinti, kaip yra įsipareigojusi pasirašytoje sutartyje.

„Ji praleido pjovimo laiką ir dabar turim teisinį pagrindą reikalauti žolę išsivežti, nes jei būtų laiku pjovusi ir susmulkinusi, jokių problemų nebūtų buvę. Tad susirinks, tikrai susirinks“, – „Žemaičiui“ garantavo D. Jurkuvienė.

Plungiškiai – itin akyli ir nepatingi pranešti apie mieste esančią netvarką, todėl tikimės, kad pažadai neliks vien pažadais ir gyventojams prašyti žurnalistų pagalbos antrąsyk neprireiks.