„Ar tai – miesto priežiūra?“

Skai­ty­to­jo nuo­trau­ka
„Ra­gu­vilė“ šį plotą nu­pjau­ti su­vėla­vo, todėl da­bar žolę turės iš­vež­ti
Šito klausė į „Žemaičio“ redakciją paskambinęs plungiškis, pasipiktinęs, kaip mieste šienaujami žalieji plotai. Esą nušienavus pievą (tokios aukštos žolės veja jau nepavadinsi), žolė palikta pūti, ir niekam dėl to galvos neskauda. Viena iš skambinusiojo minėtų vietų – A. Jucio gatvėje kažkada buvusi futbolo aikštelė, bet esą tokių vaizdų mieste galima išvysti ir daugiau.

„Žemaičio“ skaitytojas aiškino skambinantis tiesiai į redakciją, o ne į seniūniją, mat tokių problemų šios vadovė nė neimanti į galvą. O juk jas kažkaip išspręsti reikia.

„Darykit ką nors, negi niekam nerūpi?“ – pyko vyriškis.

Kad jokio dėl nesugrėbtos žolės pasipiktinusio gyventojo skambučio nesulaukė, patvirtino ir Plungės miesto seniūnė Dangirutė Jurkuvienė.

„Niekas man neskambino. Bet kaip tik važinėjam po miestą ir žvalgomės, kas kur padaryta ir kaip padaryta“, – aiškino seniūnė.

Ji sutiko, kad ši problema neišgalvota – žaliuosius plotus mieste šienaujanti UAB „Raguvilė“ iš tiesų kai kur suvėlavo nupjauti žolę, todėl nebeišėjo jos susmulkinti, kaip yra įsipareigojusi pasirašytoje sutartyje.

„Ji praleido pjovimo laiką ir dabar turim teisinį pagrindą reikalauti žolę išsivežti, nes jei būtų laiku pjovusi ir susmulkinusi, jokių problemų nebūtų buvę. Tad susirinks, tikrai susirinks“, – „Žemaičiui“ garantavo D. Jurkuvienė.

Plungiškiai – itin akyli ir nepatingi pranešti apie mieste esančią netvarką, todėl tikimės, kad pažadai neliks vien pažadais ir gyventojams prašyti žurnalistų pagalbos antrąsyk neprireiks.

 

Komentarai

miestietė    Šeš, 2020-07-04 / 23:01
Babrungo slėnis, bent buvo nupjaunamas kai vykdavo žirgų konkūras.Šiemet matyt renginio nebus, tai pieva iki pažąstų.Tai kur seniūnė važinėjas?Ne tais, matyt keliais.
Vieninga plungė ne vieninga.    Sek, 2020-07-05 / 12:07
štai vat ir išlindo, o vieningos plungės žmonės darbštuoliai sakė reikia keist seniuna rėkdami(matyt labai jiems nepatiko ,Endrikui labiausei)na ir kas išto? Ogi nieko gero, gal net ir i blogaja puse, nebuvo nei anas, buves, nei ta atsidavusi, savo miesto gražinimui,ar išvis nusimano kaip turėtu atrodyti aplinka sutvarkyta graži? Kad pavyzdžiui nebutu bortai aukštai kad su vežimėliu važiuojant nereikėtukilnoti jo su vaiku? Čia tik pora pastebėjimu, o kiek ju čia galėčiau prirašyti ojojoi, baisu, bet ta vieninga plungė akis kabinėti moka, daugiau jokios naudos, reiktu mums patiems išrinkti seniuna miesto o ne jie rupužės.čia jums ne kaimas Robertai Endrikai, ir ne rietavas, kaimu plungės nepaversite,
joks as liberalas,as miestietis mylintis savo plunge,     Tre, 2020-07-08 / 01:19

In reply to by bobikas

na bet anei vieno toi vieningoi plungeje protingo, esat durniukai ir busite tokie, o zemaiciui isvis palinkeciau tik grazius dalykus apie savo miestarasyti, cia yra zemaitijos sirdis o ne lopaiciai,nebentir jus vieningai plungei priklausote, nes toks vaizdassusidar jog esat kenkejai isvien su vieninga plunge..
HHHH    Sek, 2020-07-05 / 13:33
Sako, kad nauja šluota šluoja gerai, bet taip neatrodo.Kapai esantis Birutės gatvėje to dar nebuvo niekada kodėl niekas netvarko? Buvo varžybos prie irklavimo bazės nėra nė vieno suoliuko atsisėsti , o kokia teritorija baisu, pati bazė greit žmonėms ant galvų nugrius, toks vazdelis atvažiavusiems svečiams ir sportininkams.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.