2022-iesiems artėjant į pabaigą, internete pasirodo vis daugiau straipsnių apie artėjančių metų tendencijas. Jie patraukia daugelio dėmesį – juk įdomu, kas laukia ateityje. Vienos populiariausių yra interjero dizaino tendencijos. Jas, o tiksliau – minkštų kampų tendencijas, kurios vyraus 2023 metais, būtent ir atskleisime šiame straipsnyje.

1. Toliau nuo minimalizmo

Namai yra vieta, kurioje galite pailsėti ir priimti savo artimuosius. Jei norite sukurti labiau privačią, supančią aplinką, pagalvokite apie tamsesnius alyvinės, žalios, pilkos ir rudos spalvos atspalvius. Šiuolaikiniame interjere vyrauja neutrali spalvų paletė – nuo klasikinės juodos ir baltos iki įvairių pilkų, rudų ir smėlio atspalvių. Tačiau 2023-aisiais rekomenduoja nebijoti ramios ar gilios mėlynos, violetinės ir raudonos spalvos, kurios padės sukurti elegantišką šiuolaikinį įvaizdį.

2. Organika ir linijos

Šiuo metu interjere skiriamas išskirtinis dėmesys linijoms, ypač ilgoms, lenktoms, padedančioms sukurti jaukias erdves draugams ir šeimai ilsėtis, valgyti ir dirbti kartu. 2023 metų tendencijos atskleidžia, kad svarbu naudoti patogius baldus. Siekiama įrodyti, kad „išlenkti“ interjerai pasižymi minkštesniu, organiškesniu įvaizdžiu, kuris veikia atpalaiduojančiai, ramiai ir suteikia jaukumo.

3. Modernusis renesansas

2023 metų rudens ir žiemos tendencija – tai moderniojo renesanso įsikūnijimas. Patrauklūs architektūros elementai, tokie kaip subtilios kreivės, kolonos ir arkos, prisikelia naujam gyvenimui šiuolaikiniuose balduose. Tik pagalvokite, kaip puošniai tokio stiliaus sofa atrodytų svetainėje. Bene labiausiai šiam baldui tiktų smėlio arba dramblio kaulo spalvos apmušalas.

Sužavėjo ateinančių metų interjero tendencijos? Tuomet drąsiai jas atskleiskite savo namuose, pasitelkdami magresbaldai.lt asortimente esančius baldus ir aksesuarus. Nesvarbu, jus domintų patogūs minkšti kampai, modernūs kavos staliukai ar prabangios vazos – galite būti tikri, kad šie gaminiai išliks stilingi ilgą laiką.

Užs. Nr. 577