„Žemaičio“ nuotr.Perdavė tirti Savivaldybei
„Žemaičio“ redakciją dar kovą pasiekė žinia, jog STT gavo net du skundus dėl galimai meno mokyklos direktorės R. Urniežienės supainiotų viešųjų ir privačių interesų, sprendžiant jos sutuoktinio orkestro mokytojo Artūro Urniežiaus atlyginimo dydį, krūvį ir kitus darbinius aspektus. Skunduose prašoma išsiaiškinti ir tai, ar minėtas pedagogas turi teisę iš mokinių tėvų grynaisiais rinkti mokėjimus už išvykas į įvairius konkursus.
„Kiekvieną pavasarį yra renkama po 300–400 eurų nuo kiekvieno dalyvio (dažniausiai važiuojama autobusu iki 35 žmonių), visada yra prašoma pinigus duoti grynais, o pinigų priėmimo kvito davusieji negauna. <…> tai sukėlė įtarimų, jog pinigai galimai nueina ne ten, kur turėtų“, – dėstoma viename iš kreipimųsi į STT, kuris pasiekė ir „Žemaičio“ redakciją.
🔒 Visą straipsnį skaitykite laikraščio „Žemaitis“ 2026 m. birželio 23 d. numeryje (Nr. 47)
Užsisakyti laikraštį galite čia:
Laikraščio užsakymas ↗Kviečiame skaityti laikraščio PDF versiją:
Skaityti PDF archyvą ↗
