Jurgitos NAGLIENĖS nuotr.Posėdyje be Savivaldybės vadovų ir Tarybos narių sulaukta ekonomikos ir inovacijų ministro Edvino Grikšo, taip pat dalyvavo Plungės garbės piliečiai Vytautas Rumšas, Viktoras Vaitkus ir Antanas Pagojus, Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas dekanas Vytautas Gedvainis.
Šventinę nuotaiką kūrė Platelių meno mokyklos orkestras, vadovaujamas Lino Senkaus. Kaip jau įprasta, posėdis prasidėjo sugrojus M. K. Oginskio polonezą „Atsisveikinimas su Tėvyne“ ir visiems posėdžio dalyviams sugiedojus „Tautišką giesmę“.
🔒 Visą straipsnį skaitykite laikraščio „Žemaitis“ 2026 m. birželio 26 d. numeryje (Nr. 48)
Užsisakyti laikraštį galite čia:
Laikraščio užsakymas ↗Kviečiame skaityti laikraščio PDF versiją:
Skaityti PDF archyvą ↗
