Kaip moteriai sukurti ir išlaikyti tvirtus bei darnius santykius su vyru?

Paslapties, kaip pamilti žmogų arba kaip priversti kažką, jus įsimylėti – neatskleisime, tačiau patarsime kokius žingsnius žengti, ką daryti ir ko nedaryti tam, kad jūs galėtumėte sukurti darnesnius ir tvaresnius santykius su vyru. Patikėkite, tiek moterys, tiek vyrai daro klaidų, tačiau taip pat daro ir gerų dalykų. Svarbu žinoti tam tikras nerašytas santykių taisykles bei mokėti prisitaikyti prie situacijos, kad bet kokio konflikto, nesklandumo ar sunkesnio etapo pabaigoje jūs vis tiek išliktumėte darni, mylinti ir sėkminga pora.

Lengviausia ir verta tik, jei myli

Labiausiai varginantis dalykas gyvenime – kančia. Būti su tuo žmogumi, kuris nerūpi ir kurio nemyli turbūt ir yra pati didžiausia kančia, kokia gali būti. Kuo daugiau laiko tokiuose santykiuose vyras ar moteris būna, tuo sunkiau yra juos palikti ir tuo labiau nuo jų tolsta laimė.
Nors meilės nenusipirksi ir nepasirinksi, bet turite suprasti, kad rezultatai ir laimė santykiuose, kuriuose yra meilė – patys saldžiausi ir tvariausi. Stenkitės kiek norite ir spauskite save kaip tik sugalvosite, bet, jeigu kito žmogaus nemylite – nieko gero iš to nesigaus. Nesistenkite savęs įtikinti, kad mylite, nesistenkite ir pamilti. Tai turi įvykti savaime.

Dovanos progomis

Svarbu nepamiršti vyro apdovanoti įvairiomis progomis. Jeigu kartu švęsite jo gimtadienį, draugystės ar tuoktuvių metines, vyrų dieną, Šv. Valentino dieną bei kitas šventes – santykiai susiklijuos „meilės“ klijais. Tada, kai investuojate į vienas kitą laiko bei pastangų – santykiai automatiškai darosi tvaresni bei stipresni. Jeigu nekyla dovanų idėjos vyrams, visada prisiminkite, kad tiks bilietai į koncertą, jūsų gaminto pyrago skanavimas žvakių šviesoje arba vakarinis filmo seansas, susiglaudus po pledu.

Nauji tikslai

Iš pradžių tai yra metai draugystės, po to – sužadėtuvės, tada – vaikai, po jų gimimo – auginimas ir taip toliau. Svarbu, kad santykiuose nuolat būtų naujų tikslų ir bendrų, poros siekių. Jeigu jūs ambicingi po vieną – santykiuose tai nieko nereiškia. Reikia, kad jūs turėtumėte bendrą šeimos ir bendro gyvenimo viziją.
Kuo daugiau tokių tikslų atsiras ir kuo kryptingiau to sieksite, tuo geriau vystysis santykiai. Vyrai nori tam tikros iniciatyvos ir iš moterų, jie nenori būti vieninteliai ir visada dedantys pirmąjį žingsnį. Jeigu jūs galvojate, kad pats laikas keltis į nuosavą namą, svajojate apie šeimos pagausėjimą arba norite kurti bendrą verslą – nelaukite, kol tai pasakys jis. Imkitės iniciatyvos!

Laikas sau

Gero bendro gyvenimo nebus, jeigu pati su savimi neturėsite gerų santykių. Vidinė jūsų būklė yra tiek pat svarbi, kiek santykių gerovė. Skirkite laiko sau, turėkite hobių ar užsiėmimų, nes kitaip galite labai greitai pavargti nuo įprastos rutinos ir santykiuose nuolat aidės skundai dėl jūsų asmeninių vargų ir problemų. Vyras nenori būti su moterimi, kuri vien tik skundžiasi. Dėl to reikia laiko sau.