Efektyvus siuntų siuntimas – patarimai kiekvienam iš Jūsų

Su įvairių siuntų siuntimu arba gavimu susiduria praktiškai kiekvienas. Konkuruojančios įmonės nuolat ieško modernių sprendimų, kurie daiktus padėtų gabenti greičiau, pigiau ir efektyviau. Taigi, pasirinkimo tikrai netrūksta. Siuntas galite siųsti paštomatu, paštu, autobusu bei kitais būdais. Visgi, tikriausiai kiekvienas žmogus nori, jog daiktai būtų pergabenti kuo greičiau ir pigiau. Taigi, pateikiame net 7 patarimus, kaip patys galite prisidėti prie efektyvesnio siuntų siuntimo.

Siuntos formavimas internetu

Jeigu siuntą siunčiate paštomatu, rekomenduojama siuntimo lipduką suformuoti internetu. Tai padės sutaupyti nemažai Jūsų laiko. Didelė paštomatų įmonių dalis internete jau turi savo savitarnas, kurios leidžia užregistruoti siuntą ir ją apmokėti. Taigi, vėliau belieka šią nuskenuoti bei įdėti į atsivėrusią dėžutę. Tai sutaupys nemažai laiko, mat neturėsite stoviniuoti eilėse.

Pakavimo medžiagų pasirinkimas

Rekomenduojama visuomet rinktis lengviausias pakavimo medžiagas, pavyzdžiui, putplasčio granules arba burbulinę plėvelę. Tai padės šiek tiek sutaupyti. Dalis žmonių pamiršta, jog pakavimo medžiagos sveria papildomai, o tai pakelia galutinę siuntos kainą. Taigi, lengvesnio įpakavimo pasirinkimas yra dar vienas būdas, kaip galite sutaupyti.

Express paslauga

Express paslauga – tai gerokai greitesnis siuntos pristatymas į reikiamą vietą. Žinoma, įprastai šis taip pat kainuoja brangiau. Taigi, svarbu įvertinti savo poreikius ir galimybes, mat tokia paslauga reikalinga tikrai ne visiems. Kartais ekonominio pristatymo terminas gali būti labai panašus, o štai kaina skirtis ženkliai. Tad įvertinkite situaciją ir pasirinkite Jums geriausią sprendimą.

Tinkami duomenys

Visuomet įsitikinkite, jog tiksliai nurodėte gavėjo duomenis – vardą, pavardę, adresą ir kontaktinį numerį. Kitu atveju, efektyviai siuntos persiųsti greičiausiai nepavyks. Ši ne tik gali vėluoti, tačiau ir apskritai nebūti nugabenta gavėjui, o grįžti Jums.

Siuntos stebėjimas

Šiais laikais savo siuntą realiuoju laiku galima stebėti internetu. Tai išties didina proceso efektyvumą, mat gavėjas, atsižvelgdamas į daikto buvimo vietą, gali pilnai suplanuoti jo atsiėmimo laiką. Taigi, būtinai pasinaudokite siuntos stebėjimo galimybe.

Nepamirškite planuoti

Išankstinis planavimas gali padidinti siuntos siuntimo efektyvumą. Tai ypatingai aktualu šventiniu periodu. Tuomet įvairias siuntas vieni kitiems siunčia itin daug žmonių. Visgi, viską planuodami iš anksto gavėjui daiktus greičiausiai pristatysite laiku. Tuo tarpu, jeigu apie siuntos perdavimą susimąstysite tik paskutinę minutę – gali nutikti visaip. Taigi, nepamirškite planuoti.

Tinkamas pakavimas

Svarbu, jog siunčiama siunta būtų supakuota saugiai ir tinkamai. Kitu atveju, didėja tikimybė, jog ši bus sugadinta arba apskritai grąžinta atgal. Tai nepadės sutaupyti nei Jūsų laiko, nei pinigų. Be to, grąžinimo klausimai arba pakartotiniai siuntimai tikrai nėra malonūs ir dažniausiai nemenkai išvargina. Taigi, priklausomai nuo pasirinkto siuntos gabenimo būdo, atsižvelkite į profesionalų patarimus ir tinkamai šią supakuokite.