Kaip sutaupyti perkant šilumos siurblius?

Asociatyvi nuotr.
Lietuviai vis dažniau sutinka mokėti brangiau, tačiau būti tikrais, kad gyvenimas bus ne tik patogus, tačiau ir saugus. Kalbame apie šildymo įrangas, kurias rankantis reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Juk dažnas namus šildosi bent jau 8 mėnesius per metus, o iš likusių 4 – du vėsina, o 2 gyvena ramiai be jokios mikroklimato kūrimo įrangos.

Akivaizdu, kad verta investuoti į sistemas, kurios tarnauja visus metus ir kuria tinkamą organizmui mikroklimatą. Tokie yra Panasonic šilumos siurbliai, kuriuos galite įsigyti Namams24 prekybos vietoje.
Tiesa, Panasonic šilumos siurblių kaina, kaip ir kitų gamintojų, gali būti mažesnė žinant kelias smulkmenas. Jas ir aptarsime.

APVA parama

Bene geriausia ir pati paprasčiausia galimybė sutaupyti yra pasinaudoti APVA parama, kuri kiekvienais metais atveria kelius gauti net iki 50-ies procentų kompensaciją įrangai įsigyti. Dotacija yra skirta įvairių gamintojų sistemai, svarbiausia yra jų galingumas bei gavimo sąlygų atitikimas. Parama siūloma ir šilumos siurbliams oras-oras ir oras-vanduo. Svarbiausia yra sekti keliamus APVA reikalavimus, kuriuos galite rasti agentūros internetiniame puslapyje. Dažniausiai tie reikalavimai nėra sudėtingi, subsidijuojama tik fiziniams asmenims, taip pat, tokiu atveju, kai jie utilizuoja senos kartos katilus.
Jeigu nežinote, ar Jūsų pasirenkamas šilumos siurblys atitinka reikalavimus – visada geriausia yra tartis su specialistais, kurie prekiauja šia įranga. Jie puikiai žino kiekvienais metais keliamas sąlygas pačiai įrangai ir pagal jas bei būsto charakteristikas parenka tinkamą sistemą.

Sekite akcijas

Dar viena puiki galimybė įsigyti siurblius pigiau – akcijos. Svarbiausia, kad mažesnė kaina su nuolaidomis tikrai nemažina pačios įrangos kokybės. Galite būti ramus, kad sistema veiks našiai, tačiau investicijos į ją nebus didelės.
Bene pats paprasčiausias būdas pamatyti akcijas yra užsiprenumeruoti tam tikrų pardavėjų naujienlaiškius. Tuomet asmeniškai Jums bus pranešta apie dėmesio vertus pasiūlymus.

Investuokite į kokybę

Galiausiai, sutaupyti galima perkant tokias įrangas, kurios yra tikrai geros kokybės, sertifikuotos bei su garantijomis. Žinoma, naujos. Tuomet būsite ramus, kad šilumos siurbliai Jums tarnaus ilgai, tad kiekvienas investuotas centas – atsiperka.
Siūlome vengti tokių pardavėjų, kurie dažniausiai skelbimų puslapiuose siūlo kur kas pigiau kainuojančias, nelegaliai įsigyti galimas sistemas. Deja, jos ne tik trumpiau tarnauja, tačiau ir dažnai toli gražu ne tokios geros, kaip naujos, kurias siūlo patikimi gamintojai. Tokie bandymai sutaupyti dažniausiai atsisuka atgal prieš pirkėją, kadangi šilumos siurbliai nepatenkina poreikių ir tarnauja kur kas trumpiau.
Kurkime ne tik žalią, tačiau ir saugią aplinką kartu. Tai padeda padaryti inovatyvi mikroklimato kūrimo įranga.

Užs. Nr. 613