Kokios yra 2023 metų svetainės interjero tendencijos?

Svetainėje praleidžiame daug laiko ilsėdamiesi, pramogaudami ir artimiau bendraudami su šeima ar svečiais. Jeigu norite maksimaliai stilingo ir funkcionalaus kambario, svarbu neatsilikti nuo naujausių interjero dizaino tendencijų. Toliau straipsnyje aptariame 2023 metų svetainės interjero madas, kurias galėsite įtraukti į savo namus.

Ryškios spalvos

Šiais metais į madą grįžta ryškios spalvos. Interjero dizaineriai į svetainės erdvę vis dažniau įtraukia geltonus, mėlynus ar žalius atspalvius. Ryškiais kambario akcentais gali tapti tiek baldai, tiek aksesuarai, pavyzdžiui, sofa, foteliai, kilimas, pagalvėlės ar užuolaidos. Jie neabejotinai suteiks kambariui gyvumo. Ryškius atspalvius galima derinti su neutraliais, pavyzdžiui, baltais, pilkais ar smėlio, ir taip sukurti subalansuotą, harmoningą kambario vaizdą.

Tvarumas

2023 metais skatinama atsižvelgti į tvarumą. Svetainės interjere rekomenduojama dažniau naudoti ekologiškas, natūralias arba perdirbtas medžiagų. Pavyzdžiui, baldai gali būti pagaminti iš perdirbtos medienos, bambuko, ekologiškos medvilnės ar vilnos. Rinkdamiesi tvarius sprendimus, galite ne tik sukurti jaukią bei madingą aplinką, bet ir prisidėti prie anglies dioksido pėdsako mažinimo.

Įvairios tekstūros

Tekstūruotos sienos yra viena iš šių metų interjero tendencijų. Ja siekiama patraukti akį ir sukurti erdvės gilumą. Akmuo, mediena, rotangas ar bambukas kambariui suteikia gamtos ir šilumos pojūtį. Populiarios ir unikalesnės sienų dangos, pavyzdžiui, 3D plytelės ar kalkiniais dažais dažytos sienos. Derėtų nepamiršti ir madingų dekoro elementų, tokių kaip pinti krepšiai, kilimėliai ir keramika, suteikiančių svetainei tekstūros.

Nesvarbu, esate šiuolaikinio ar tradicinio stiliaus mėgėjai, atsižvelgdami į 2023 metų interjero tendencijas, savo svetainę galite paversti rafinuota, stilinga ir autentiška gyvenamąja erdve. Svarbiausia, kad turite progą ne tik drąsiai derinti ryškias spalvas tarpusavyje, bet ir prisidėti prie ekologiškumo, tvarumo skatinimo. Na, o jei norite, kad jūsų svetainę puoštų madingi ir ryškūs baldai, įsigyti juos galite čia: https://www.magresbaldai.lt/baldai/foteliai/.

Užs. Nr. 122