Skip to main content

www.zemaiciolaikrastis.lt

Gy­ven­to­jai pa­si­ge­do til­te­lio, se­niū­nas – žmo­nių at­sa­kin­gu­mo

2019 me­tais Plun­gės jū­ros ga­le, Kau­šė­nų kai­me, įreng­ta poil­sio ir ak­ty­vaus lais­va­lai­kio zo­na iki šiol ne­sto­ko­ja po­pu­lia­ru­mo tarp plun­giš­kių. Ypač vi­sų pa­mėg­ta yra čia esan­ti mau­dyk­la. Ga­na daž­nai jo­je ap­si­lan­ko ir mū­sų skai­ty­to­jas plun­giš­kis An­ta­nas, mėgs­tan­tis čia ir anū­kus at­si­vež­ti. Tik štai ne­se­niai, pa­sak vy­ro, poil­siau­to­jų dė­me­sį trau­kia ant kran­to iš­trauk­tas po­nto­ni­nis liep­tas, nuo ku­rio tiek vai­kai, tiek ir suau­gu­sie­ji mėg­da­vo šo­ki­nė­ti į van­de­nį. „Tas liep­tas jau ku­ris lai­kas gu­li iš­vilk­tas ant žo­lės. Da­bar to­kios gra­žios die­nos, tik mau­dy­kis ir mau­dy­kis, o re­mon­to dar­bų nė pra­džios ne­ma­ty­ti. Ko lau­kia se­niū­nas – ar ka­da va­sa­ra baig­sis?“ – do­mė­jo­si An­ta­nas.
Jur­gi­tos NAG­LIE­NĖS nuo­tr.
Iš poil­siau­to­jų pa­mėg­to liep­to li­ko tik jo „griau­čiai“, o ka­da at­ke­liaus nau­jas ar­ba grįš pa­re­mon­tuo­tas se­na­sis, kol kas neaiš­ku

Vy­ras poil­sia­vie­tę pri­žiū­rin­čiai Nau­so­džio se­niū­ni­jai tu­rė­jo ir ki­tą klau­si­mą – ko­dėl mau­dyk­lo­je nė­ra gel­bė­ji­mo ra­to? „Ir tas lie­čia ne tik šią mau­dyk­lą, bet ir vi­sas ki­tas, esan­čias prie Plun­gės jū­ros. Ap­va­žiuo­kit jas ir pa­tys įsi­ti­kin­sit – nė­ra nė vie­no gel­bė­ji­mo ra­to. Ne taip se­niai mies­to te­ri­to­ri­jo­je, prie Mei­lės kal­ne­lio, nu­sken­do žmo­gus. Juk jei­gu ten bū­tų bu­vęs gel­bė­ji­mo ra­tas, gal kas nors bū­tų ri­zi­ka­vęs su juo plauk­ti pa­dė­ti tam ne­lai­mė­liui. Bet ne­bu­vo“, – pik­ti­no­si An­ta­nas.

🔒 Visą straipsnį skaitykite laikraščio „Žemaitis“ 2026 m. liepos 17 d. numeryje (Nr. 53)

Užsisakyti laikraštį galite čia:

Laikraščio užsakymas ↗

Kviečiame skaityti laikraščio PDF versiją:

Skaityti PDF archyvą ↗

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video:

Naujienos iš interneto:

Taip pat skaitykite: