Rietavo policijos komisariato nuotrauka
Neišdegė ir šį kartą – naminės bravorėlis buvo surastas ir likviduotas
Rietavo policijos komisariato pareigūnai gavo anoniminį pranešimą, kad Daugėdų kaime esančioje sodyboje galimai įrengtas naminės degtinės bravoras.

Atvykę į nurodytą sodybą, policijos komisariato ir aplinkos apsaugos pareigūnai ūkiniame pastate esančioje palėpėje įrengtoje slėptuvėje rado įrangą, kaip įtariama, skirtą naminei degtinei gaminti, bei keturis litrus galimai naminės degtinės.

Gyvenamosiose patalpose pareigūnai rado dar dvidešimt vieną litrą, kaip įtariama, taip pat naminės degtinės ir dvidešimt keturis pakelius kontrabandinių cigarečių. Sodyboje buvo rasti ir paimti du žvejybai skirti draudžiami tinklai bei du žeberklai, už jų laikymą sodybos šeimininkui buvo surašytas administracinių nusižengimų protokolas.

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo.

Pareigūnams jau žinomam ir 2000-aisiais už panašią veiklą administracine tvarka baustam įtariamajam dabar gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.