Jei buto ar namų spyna uostamiestyje sugedo arba tapo nepatikima, todėl norite ją pakeisti, nepanikuokite.

 

Interneto paieškoje įveskite žodžius: spynų keitimas Klaipėda. Paieškoje atsivėrusi informacija pasufleruos jums, ką kviestis į pagalbą. O spynų meistrai budi visą parą, tad bet kuriuo jos metu būsite išklausytas ir išgelbėtas nuo nemalonumų.
 

Kada būtinai reikia keisti spyną?
Spyną keisti būtina tada, kai jos užrakto mechanizmas būna sulaužytas arba kuo nors užkimštas ar užterštas. Jeigu raktas spynoje nesisuka arba rakinant girdisi keisti garsai, tada reikia pasikviesti spynų specialistą, kuris profesionaliai įvertintų to priežastis. Ne visada būtina keisti visą spyną, kartais galima ją suremontuoti.
Tačiau jei raktas užstringa spynoje, jeigu ji yra susidėvėjusi nuo ilgo tarnavimo, jeigu pametėte raktus, ar juos jums pavogė, tada tikrai verta keisti durų spyną. Ypač tai yra būtina, jeigu pastebėjote išorinius spynos pažeidimo ženklus, nes tai byloja apie mėginimą įsilaužti į jūsų butą ar namus. Durų spynas pravartu keisti ir tada, jei įsigijote ar išsinuomojote naują būstą, jei įsirengėte naujose patalpose savo įmonės biurą ir panašiai. Tada tikrai jūsų turimo turto saugumas bus garantuotas. Visos išvardintos priežastys patvirtina, jog spynos keitimas yra būtinas.
 

Kokią naują spyną geriausia rinktis, kai keičiate senąją?
Spynos patikimumas priklauso nuo jos mechanizmo sudėtingumo. Kuo jis sudėtingesnis, tuo ilgiau trunka intervencinis jo atrakinimas. Lengvo sudėtingumo spyną vagis profesionalas įveikia per porą minučių. Tačiau, kaip parodo kriminalistikos statistika, itin sudėtingos spynos atrakinimui net pats nagingiausias vagis užgaišta daugiau nei pusvalandį. Todėl įsilaužėliai retai rizikuoja brautis į tokiu užraktu saugomas duris.
 

Ką tikrai garantuoja sugedusios spynos pakeitimas nauja?
Spynos keitimas tuo atveju, kai nusipirkote iš ko nors naują butą ar namą, jums garantuos, jog buvęs šio nekilnojamo turto savininkas tikrai negalės neakivaizdžiai apsilankyti naujoje jūsų pastogėje. Jūsų būstas tikrai taps neprieinamas netikėtiems svečiams. Be to, kiekvienu atveju jums į pagalbą atskubėjęs spynų meistras pasirinks jums patį palankiausią problemos sprendimo variantą.

Užs.Nr. 588