Irkluotojai iš Trakų grįžo su medaliais

Plungės SRC nuotr.
Nuotraukoje iš kairės: L. Gudijus, A. Žiogaitė, A. Laurinaitis, L. Tiškus, M. Skarulskis, U. Sabaliauskaitė, D. Razma, L. Vilkas ir E. Šakinis
Rugsėjo 17–18 dienomis Trakuose vyko 2021 m. Lietuvos jaunučių baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame jėgas išbandė ir Plungės sporto ir rekreacijos centro (SRC) irkluotojai.

Arvydo Vaitkaus ir Edmundo Gelčinsko treniruojami plungiškiai irkluotojai šiame čempionate iškovojo 16 medalių.

Mantas Skarulskis jaunių grupėje iškovojo du sidabro medalius ir vieną bronzos. Lukas Gudijus iš čempionato grįžo su trimis sidabro medaliais.

Jaunučių grupėje sėkmingai pasirodė Laimonas Tiškus, kuris irkluodamas vienvietę kanoją 200 m trasoje, iškovojo aukso medalį. Dar vieną aukso medalį Laimonas iškovojo irkluodamas dvivietę kanoją 200 m trasoje kartu su Adomu Laurinaičiu. Po vieną bronzos medalį iškovojo Leonardas Vilkas ir Dominykas Razma.

Merginų jaunių grupėje bronzos medalius pelnė Agnė Žiogaitė ir Ugnė Sabaliauskaitė.

Tuo pačiu metu vyko ir Lietuvos taurės rudens etapo varžybos. Jose labai sėkmingai pasirodė Edvinas Šakinis, iškovojęs tris aukso medalius. Du iš jų pelnė plaukdamas dviviete kanoja su porininku iš Visagino 500 m ir 200 m nuotolio trasose. Plaukdamas vienviete kanoja Edvinas triumfavo 200 m trasoje.