Rungtyniavo pasaulio čempionate

Hamburge (Vokietija) vykusiame pasaulio svarsčių kilnojimo čempionate Kuršėnų sporto klubo „Kristalas“ atstovas Nerijus Lenkauskas, Aleksandro Stulginskio universiteto studentas (iki 95 kilogramų svorio kategorija), keldamas 24 kg svarsčius, ilgo ciklo rungtyje iškovojo antrąją vietą.

Nerijus svarsčius iškėlė 69 kartus. Jis 6 kartais pralaimėjo sportininkui iš Kroatijos.

Dvikovės rungtyje N. Lenkauskas du 24 kilogramų svarsčius išstūmė 129 kartus, išrovė 160 kartų ir laimėjo bronzos medalį.

Panaikinus jaunimo grupę, jaunosioms „Kristalo“ sportininkėms teko kovoti suaugusiųjų grupėje.

Krašto apsaugos savanorė Jolita Vitkauskaitė svorio kategorijoje iki 63 kg iškovojo trečiąją vietą.

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos moksleivė Milda Tamošaitytė (iki 68 kg), pagerinusi Lietuvos jaunių, jaunimo ir moterų savo pačios rekordus, liko šešta.

Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos mokinė Domantė Gedrimaitė (iki 58 kg) ir Lauryno Ivinskio gimnazijos atstovė Gabija Gintauskaitė (daugiau kaip 68 kg) liko septintos.

Sportininkų treneris, tarptautinės kategorijos teisėjas Antanas Gricius teisėjavo visas čempionato dienas.

„Šiaulių krašto“ inf.

Andriaus KUBILIAUS nuotr.

KOLEKTYVAS: Pasaulio čempionate sėkmingai rungtyniavo visa kuršėniškių komanda.

JĖGA: Kuršėnų sporto klubo „Kristalas“ atstovas Nerijus Lenkauskas laimėjo svarsčio kilnojimo pasaulio čempionato medalius.