Svajūnas Ambrazas pasaulio čempionate iškovojo bronzos medalį

Portugalijoje vykusiame pasaulio veteranų orientavimosi kalnų dviračiais (MTBO) čempionate šiaulietis Svajūnas Ambrazas iškovojo bronzos medalį ilgosios distancijos rungtyje.

V40 grupėje 46-erių metų sportininkas 36,6 km trasoje su 20 kontrolinių punktų užtruko 1 valandą 48 minutes 10 sekundžių. Pirmąją vietą iškovojo portugalas Carlos Simoes (1:43:47), Rusijos atstovas Maksimas Žurkinas – antras (1:46:45). Po pirmųjų 20 km šiaulietis buvo penktas, tačiau sugebėjo aplenkti varžovus, į priekį praleidęs tik du jaunesnius sportininkus.

S. Ambrazas šį sezoną surinko visą medalių komplektą: vasarį Latvijoje vykusiame pasaulio veteranų orientavimosi slidėmis čempionate jis iškovojo sidabro apdovanojimą, rugpjūtį Italijoje – pasaulio veteranų orientavimosi bėgte čempionate tapo nugalėtoju, iš Portugalijos grįžta su bronzos medaliu.

Portugalijoje orientavimosi kalnų dviračiais čempionate rungtyniauta tris dienas. Penktadienį sportininkai varžėsi vidutinės distancijos rungtyje. S. Ambrazui iki medalio pritrūko vos 7 sekundžių – jis užėmė ketvirtąją vietą. Nugalėtoju tapo C. Simoes. Sekmadienį portugalas nugalėjo ir sprinto rungtyje. S. Ambrazas joje užėmė šeštąją vietą.

„Šiaulių krašto“ inf.

Asmeninė nuotr.

LYDERIAI: Klubo „S-Sportas“ atstovas Svajūnas Ambrazas (dešinėje) iškovojo bronzos medalį pasaulio veteranų orientavimosi kalnų dviračiais čempionate, į priekį užleidęs portugalą Carlos Simoes (centre) ir rusą Maksimą Žurkiną.