Madingi sportbačiai – kaip stilingai avėti šiuos batus?

Asociatyvi nuotrauka
Dabar yra pats geriausias laikas atnaujinti savo avalynės kolekciją. Jeigu dar neturite patinkančių stilingų sportbačių, peržvelkite šį stiliaus gidą ir pasiruoškite naujam sezonui!

Tinkamiausias laikas atnaujinti avalynės kolekciją

Ieškote madingos avalynės, tačiau dar neradote tobulo varianto? Tada būtų naudinga prisiminti, kad sportbačiai vis dar išlieka bene populiariausia avalyne dėl savo universalumo, patogumo ir kitų privalumų, todėl tikrai nestebina, kad dabartinėse internetinių parduotuvių kolekcijose šie batai ir toliau karaliauja. Žinoma, jų populiarumui padeda ir tai, kad kiekvienas gali atrasti sau patinkančius batų stilius, spalvas ir raštus. Jeigu norite sužinoti daugiau apie pagrindines avalynės tendencijas, skaitykite toliau ir sužinokite, kaip šį sezoną atrodyti stilingai be didelių pastangų!

Asociatyvi nuotrauka

Kokius sportbačius rinktis, kad atrodytumėte stilingai?

Jeigu šiuo metu dar neturite tokių vyriškų ar moteriškų sportinių batų, kurie atitiktų visus jūsų norus, dabar yra pats geriausias laikas atnaujinti savo kolekciją ir stilių. Situaciją pagerina ir tai, kad gerai parinkti batai padės užtikrinti maksimalų pėdų komfortą ir taip galėsite mieste vaikščioti visą dieną. Kas gali būti geriau už tokį pirkinį, kuris yra ne tik naudingas, bet ir madingas? Taigi, kokie sportbačiai šį sezoną yra populiariausi ir perkamiausi?

Visų pirma, kiekvieno spintoje turėtų būti bent viena pora baltų sportbačių. Įvairiausio dizaino balti sportiniai bateliai ir toliau išlaiko savo populiarumą, nes šis klasikinis variantas visada atrodo stilingai ir gali būti lengvai priderinamas prie visų tipų ir atspalvių aprangos. Vienas iš geriausių pavyzdžių yra Tommy Hilfiger prekės ženklo sportbačiai. Balti Tommy Hilfiger sportbačiai su žinomu logotipu tikrai bus lengvas ir stilingas pasirinkimas, kurį galėsite priderinti tiek prie laisvalaikio stiliaus kelnių, tiek prie kitokios aprangos.

Jeigu norite kažko ryškesnio, dabartinėse avalynės kolekcijose rasite tiek mėlynų, tiek žalių ar kitų spalvų sportbačių, kurie suteiks jūsų aprangai išskirtinumo.

Prie ko derinti madingus sportbačius šį sezoną?

Kai jau išsirinksite patinkančius madingus sportbačius, svarbu apgalvoti, kur ir prie ko juos derinsite.

Žinoma, dalis žmonių ir toliau laikosi stereotipo, kad sportiniai batai tinka tik sporto salėje, tačiau tai tikrai nėra tiesa! Pavyzdžiui, tvarkingi sportiniai batai puikiai tinka ir einant į darbą. Patinkančios spalvos batus lengvai priderinsite prie ofiso stiliaus kelnių, marškinių ir kelių aksesuarų. Toks neutralus ir universalus derinys tikrai pritrauks jums daugybę komplimentų, todėl ilgai džiaugsitės sprendimu atnaujinti savo avalynės kolekciją.

Jeigu ieškote klasikinio ir populiaraus sportbačių modelio, jums puikiai tiks ir Nike Air Force sportinių batų kolekcija. Šis batų modelis yra žinomas visame pasaulyje ne tik dėl stilingo dizaino, bet ir dėl to, kad šiuos batus galėsite pritaikyti beveik bet kokiai gyvenimo situacijai. Nike Air Force batai tiks tiek sporto salėje, jeigu norite atrodyti stilingai, tiek einant į miestą su draugais. Geros kokybės medžiaga taip pat padės užtikrinti, kad šia avalyne džiaugsitės ilgai.

Ar jau turite idėjų dėl savo avalynės kolekcijos atnaujinimo? Pasiruoškite naujam sezonui ir susikurkite įdomius aprangos derinius, kurie lengvai padės kiekvieną dieną jaustis puikiai ir atrodyti stilingai.

Užs. Nr. 285 r