Nuskridęs į pievą vairuotojas pasišalino

Nuot­rau­ka iš feis­bu­ko
Sa­vait­galį ša­lia Var­ka­lių galė­jai iš­vys­ti tokį vaiz­delį
Savaitgalį Plungės rajono policijos komisariatas sulaukė pranešimo apie į pievą nuskridusį automobilį „Audi“. Kad netoli Varkalių, važiuojant nuo Kulių pusės, vidury laukų it našlaitė stovi aplamdyta mašina, imta diskutuoti vienoje feisbuko grupių.

Ten pat pasirodė ir „Audi“ nuotrauka, iš kurios matyti, jog automobilis aplamdytas. Kad jis – po nemenkų smūgių, liudijo ir išsiskleidusi oro pagalvė. Kada „Audi“ posūkyje nulėkė nuo kelio, neaišku, nes, išskyrus mašiną, įvykio vietoje daugiau nieko nebuvo. Tad feisbuko komentatoriams tik liko spėlioti, ar per tokią avariją išvengta sužeistųjų.

O kas pro tą vietą pravažiavo ir savo akimis matė laukuose „rymančią“ „Audi“, netruko pastebėti, kad ši – be valstybinių numerių. Ko gero, vairuotojas manė šitaip bent kuriam laikui nukreipsiąs nuo savęs dėmesį. Tačiau jam nelabai pasisekė – minėtąją „Audi“ daug kas atpažino, po feisbuke išplatinta mašinos nuotrauka komentavo ne sykį ją matę važinėjančią Plungėje. Atsirado ir tokių komentatorių, kurie net galimą automobilio savininką nurodė, paviešindami jo feisbuko paskyros nuorodą ar vardą ir pavardę.

Ko gero, ši informacija pareigūnams pasitarnavo. Pirmadienį „Žemaičio“ kalbinta Plungės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkė Ingrida Juškaitė tikino, jog „Audi“ savininkas jau nustatytas. Jis esą vietinis. Daugiau duomenų, kol vyksta ikiteisminis tyrimas, pareigūnė atskleisti negalėjo. Tik sakė, kad mašina išties buvo be valstybinių numerių.

O tuo tarpu feisbuke toliau diskutuojama po minėta nuotrauka. Žmonės komentuoja ne tik patį įvykį, bet ir diskutuoja apie tai, kad pareigūnai keliuose vis rečiau sutinkami. Ypač naktį. Viena mergina rašė praėjusio savaitgalio naktį važinėjusi po Plungę ir nesutikusi nė vieno policijos pareigūno. Jos įsitikinimu, savaitgaliais policijai privalu budėti mieste, užkertant kelią prisidirbti „besmegeniams“ prie vairo.

Tačiau kitas komentatorius patikino tą patį savaitgalį matęs besidarbuojantį ne vieną policijos ekipažą. Anot jo, nereikia norėti, kad ant kiekvieno kampo stovėtų po pareigūną. Neva patiems vairuotojams reikia daugiau sąmoningumo.