Verslo finansavimo sprendimai smulkioms ir vidutinėms Plungės miesto įmonėms

Plungės miestas skiria daug dėmesio verslo finansavimo sprendimams, todėl siūlo ne vieną programą. Miesto įmonės gali naudotis priemonėmis, skirtomis smulkiam ir vidutiniam verslui, bei gauti mokesčių lengvatas ar verslo pradžios subsidijas.

Daugiau informacijos apie valstybės siūlomus finansavimo būdus galite rasti Plungės rajono savivaldybės puslapyje. Tačiau jei norite efektyviau ir sparčiau plėsti savo verslą, vertėtų pasidomėti ir privačių bendrovių siūlomais alternatyviais finansavimo būdais.

Alternatyvus trumpalaikis finansavimo būdas Plungės miesto įmonėms

Vienas moderniausių ir labiausiai išlaisvinančių finansavimo būdų Plungės mieste yra faktoringas. Faktoringas - tai sąskaitų finansavimas, kai finansuotojas apmoka išrašytą sąskaitą klientui, o vėliau klientas ją padengia finansuotojui. Tai priemonė, padedanti turėti daugiau apyvartinių lėšų ir nestabdyti verslo procesų esant nemokiems klientams ar teikiant ilgus sąskaitų apmokėjimo terminus.
Dauguma faktoringo įmonių nėra bankai, todėl gali pasiūlyti itin palankias ir lanksčias sąlygas. Verslui tai atneša naujų galimybių investuoti ir didinti pajėgumus vykdant daugiau užsakymų.

Kodėl faktoringas naudingesnis nei paskola?

Faktoringas ir paskolos labai panašūs savo paskirtimi, tačiau faktoringas yra pranašesnis dėl lankstesnių sąlygų ir greito proceso. Tuo atveju, kai įmonė turi daug klientų ir jiems suteikia ilgus apmokėjimo terminus, atsiranda didelis apyvartinių lėšų trūkumas, ir verslas lėtėja. Naudojant faktoringo paslaugą, to galima lengvai išvengti, nes sąskaitų administravimas perleidžiamas finansuotojui, o sąskaitos apmokėjimas gaunamas iškart.
Svarbiausia yra tai, jog smulkios ir vidutinės įmonės vertinamos daug palankiau bei faktoringo paslauga nereikalauja turto įkeitimo. Todėl visas finansavimo procesas nuo keleto mėnesių gali sutrumpėti iki vos vienos valandos. Daugiau informacijos rasite: https://www.smefinance.lt/

Verslo finansavimas itin palankiomis sąlygomis vos per 1 val.

„SME Finance“ yra itin vertinama klientų dėl išskirtinio dėmesio ir individualių pasiūlymų. Čia atsižvelgiama į kiekvieno verslo apimtis, tikslus ir pasiūlomas labiausiai jų poreikius atitinkantis finansavimas. Plungės miestas - ne išimtis. Čia verslas, naudodamasis „SME Finance“ faktoringo paslauga, gali gauti finansavimą vos per 1 valandą. Visi dokumentai užpildomi internetu, todėl tai pagreitina ir palengvina procesą.
Nors „SME Finance“ orientuojasi į faktoringo paslaugas, įmonė taip pat teikia paskolas verslui. Čia puikias sąlygas gauna visi: tiek Mažosios bendrijos (MB), tiek Uždarosios Akcinės Bendrovės (UAB), tiek ūkininkai. Svarbiausia, kad verslo finansavimas be užstato, su „SME Finance” tampa realybe. Nepraleiskite progos auginti savo verslą ir efektyviai naudotis apyvartinėmis lėšomis.

 

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.